Moderní hudba


Koukám na YouTube a je mi s prominutím na blití z hudby, která je dneska tak oblíbená. Rád bych se od ní veřejně distancoval, distancuju se od všeho, kde jedna zpěvačka tancuje a vypadá velmi podobně jako další desítky podobných zpěvaček, které jenom v kalhotkách pějou své songy prohnané přes všechna možná moderní zařízení. Nerozumím tomu, nejsem hudební kritik, ale nepatří to do mojí doby.

Tahle doba by měla být moje, protože je mi třicet a jsem ta produktivní generace. Jsem člověk, na kterého by se mělo cílit, protože já jsem ta kupní síla. To já jsem ochoten koupit si CD (jaká to trapárna), pokud mě bude bavit.

Jenže na mě cílí 50 let starý věci a Horkýže Slíže a podobný formace. Ne, neni to ani Divokej Bill a v poslední době ani ne Kabáti, byť jsem jejich fanouškem prakticky od jejich vzniku. Přetrpěl jsem kvůli tomuto článku několik klipů, abych se dostal do správné nálady, ano, i na Lady GaGa jsem se díval! A nijak mě to neoslovilo – tedy, vlastně jo, nějaké pocity z toho mám, ale rozhodně ne pozitivní.

Nedokážu si ani představit, že bych si něco takovýho někde dobrovolně pustil. Sám před sebou bych se musel stydět, nehledě na ten pocit studu před okolím, které by to slyšelo taky. No fuj.

Takže závěr je ten, že perly dnešní doby se vystříbří zřejmě až za dalších třicet a více let. Dneska je nedokážu najít a je to moje chyba, že se o to třeba moc nezajímám. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

Podobné příspěvky a články


    None Found

One comment

  1. apin napsal:

    Mám to podobně. Těmhle moderním srač… se snažím vyhýbat jako čert kříži.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *